KURUMSAL

Biz, Eşim ve ben uzun yıllar İlaç-Sağlık sektörüne hizmet verdik.Deneyimlerimiz sektörün her basamağında çalışarak gerçekleşti. Uzun yıllar bu sektörde hizmet verdikten sonra bilgi, deneyim ve birikimimizi yine sağlık sektöründe kullanmanın en doğrusu olduğuna karar verdik.

Öncelikle erkek sağlığında oldukça önemli Prostat ve Erektil Disfonksiyon alanında 2011 de 2 ürün ile pazara girdik. Ürünlerimizi kullanan ve deneyim eden hekimlerimizin, eczacılarımızın ve hastaların olumlu geri dönüşleri bizim en büyük ilham ve motivasyon kaynağımız.

Erkek sağlığında yaşadığımız olumlu ve pozitif yaklaşımları 2013 Yılında Kadın Sağlığını portföyümüze katarak ilerlemek istedik. Kadınların en çok önem verdiği ve keyifle yaptığı renkli kozmetiği sağlık açısından inceledik. Ülkemizde %100 doğal ve Organik Makyaj ürünleri olmadığını gördük. Uzun süre araştırmalarımız devam etti ve sağlık sektöründe kurumsal firmalarda çalışırken kullandığımız; Klinik çalışma, gözlem, itinayı içinde barındıran bir felsefe ile yola çıkan Fransız markası ZAO’yu portföyümüze kattık 2014 Aralık.

Sektör deneyimimiz boyunca etik değerleri, çok ama saygın çalışmayı, güven faktörüne zarar vermemeyi, sektörün bize kattığı profesyonellikten aldığımız eğitimi amatör ruhumuzla birleştirerek sizlerle sağlığımız elverdiğince birlikte olmak isteriz. Beklentileriniz ve düşünceleriniz bizim için değerdir. Çok daha uzun yıllar birlikte olmak ve sizlerin önerileriyle gelişmek ise hedefimizdir.

Sevgilerimizle.

Mustafa ERBAŞ

Elit Farma – Kurucu

KARİYER ÖZETİ
İlaç sektöründeki toplam 17 yıllık iş tecrübesi. Tıbbi Satış Mümessilliği pozisyonundan Satış ve Pazarlama Müdürlüğüne doğru ilerleyen başarı grafiği.
Pazarda antibiyotik, analjezik, anti-enflamatuar, sindirim sistemi, kadın sağlığı, erkek sağlığı, merkezi sinir sistemi, bebek beslenmesi, OTC, dermatolojik ürünler gibi birçok farklı alanda bulunan ürün gruplarında satış tecrübesine sahip.

İlaç sektöründe çalıştığı süre zarfından birçok satış başarılarına imza atıp birçok ödül almıştır.

İŞ TECRÜBESİ

2011 ELİT FARMA TİC.LTD.ŞTİ. Kurucu Yönetici İSTANBUL

17 yıllık ilaç sektörünün her kademesinde çalışmış olup; Çalışmalarında Reçete ürünleri, OTC ürünleri, Dermokozmetik ve Fitoterapi alanında deneyim kazanarak ELİT FARMA TİC.LTD.ŞTİ.’ni kurdu.

1998 Yılında ADEKA İLAÇ ile Konya’da mümessil olarak başlayan çalışma hayatı içerisinde Aventis Pasteur,Farmed,Emek Ecza Deposu,Ross Pharma bünyesinde sürecin tüm kademelerinde Bölge Müdürlüğü,Satış Müdürlüğü ve ilaç ihale vs.görevleri yapmıştır.

Şuan itibarı ile Elit Farma ilaç Dermokozmetikte aktif çalışmaya devam etmektedir.

Saffet ERBAŞ

3Elit Farma – Kurucu

KARİYER ÖZETİ
İlaç sektöründeki toplam 20 yıllık iş tecrübesi.
Tıbbi Satış Mümessilliği pozisyonundan Satış ve Pazarlama Müdürülüğü ‘ne doğru ilerleyen başarı grafiği

Pazarda antibiyotik, analjezik, anti-enflamatuar, sindirim sistemi, kadın sağlığı, erkek sağlığı, merkezi sinir sistemi, bebek beslenmesi, OTC, dermatolojik ürünler gibi birçok farklı alanda bulunan ürün gruplarında satış tecrübesine sahip.

İlaç sektöründe çalıştığı süre zarfından birçok satış başarılarına imza atıp birçok ödül almıştır. Çalışmalarında Reçete ürünleri, OTC ürünleri, Dermokozmetik ve Fitoterapi alanında deneyim kazanarak ELİT FARMA TİC.LTD.ŞTİ. ‘ni kurdu.

İŞ TECRÜBESİ

  • 2012-DEVAM ELİT FARMA TİC.LTD.ŞTİ. Kurucu Yönetici İSTANBUL
  • 2011-2012 MÜNİR ŞAHİN İLAÇ TİC.A.Ş. Business Unit Manager İSTANBUL
  • 2008–2010 TEVA İLAÇ SAN.TİC.A.Ş. Satış Müdürü iSTANBUL
  • 2005–2008 İ.E.ULAGAY MENARiNi GRUP Bölge Müdürü iSTANBUL
  • 1996–2004 LiLLY İLAÇ TİCARET LTD. ŞTİ Bölge Satış Müdürü
  • 1998-2004 iSTANBUL Tıbbi Satış Mümessili (Konya) (1996-1998)
  • 1994–1996 WYETH İLAÇLARI A.Ş Tıbbi Satış Mümessili KONYA